021-66713423

09124720118

info@abzarbayat.com

Search
Generic filters

درباره ما

ابزار بیات فروشگاه اینترنتی ابزار و یراق آلات می باشد که در حوزه فروش انواع ابزار آلات صنعتی فعالیت می کند.

ابزار بیات چطوری و از کجا شروع شد؟

چندین سال تیم جوان ابزار بیات در یکی از مغازه های بازار حسن آباد تهران به کارفروش ابزار و تجهیزات صنعتی مشغول بودند و ابزار و تجهیزات فروشگاه ها ومصرف کنندگان را تامین می کردند. در همین سالها بود که ایده راه اندازی یک سایت فروش ابزار شکل گرفت و پس از تحقیق و جستجو از نحوه انجام این کار و چگونگی آن بالاخره ابزار بیات در سال 1399 به طور رسمی کار خود را به عنوان یک سایت اینترنتی ابزار آغاز کرد و در کنار کسب و کار سنتی و مغازه ایی به گسترش محصولات و کسب کار اینترنتی اقدام نمود.

راه اندازی سایت ابزار بیات

سایت ابزار بیات با استفاده از متخصص های حرفه ای طراحی سایت تمام تلاش خود را کرده است که سایتی را برای کاربران تهیه کند که بسیار ساده, شکیل و سریع کاربران به خواسته های خود برسند و ابزار و یراق خود را پیدا کرده و خرید کنند.

آغاز فروش ابزار آنلاین

در سال 1400 ابزار بیات امکان خرید آنلاین ابزار را برای مشتریان خود فراهم نمود و نماد اعتماد الکترونیک را از سازمان توسعه تجارت الکترونیک دریافت نمود. با فراهم شدن بستر فروش اینترنتی، ابزار بیات وارد مرحله جدیدی از کسب و کار اینترنتی شد که با توجه به شرایط خاص این نوع کسب و کار نیاز به گسترش ، استخدام متخصصین و همکاران جدید از الزامات ادامه کار بود که فرصت های شغلی جدیدی در این مجموعه بوجود آورد و بیش از پیش مدیران ابزار بیات را در راه پر فراز و نشیب کارآفرینی به جلو پیش برد.

تامین ابزار و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

ابزار بیات با تامین ابزار و تجهیزات  کاربران سراسر کشور از شمال گرفته تا جنوب, از غرب گرفته تا شرق کار خود را آغاز کرده و امروز نیز علاوه بر خرده فروشی کوچک ترین ابزار آلات خانگی از تامین ابزار های مورد نیاز کارخانه جات نیز بهره گرفته است همچنین بخش فروش همکاری، به همکاران ابزار فروش در سراسر ایران با قیمت عمده فروشی ابزار آلات، ابزار، یراق، ابزارهای مصرفی و دستگاهای صنعتی ارائه می نماید.

 

سبد خرید

خروج
سایدبار کلید اسکرول خودکار به بالا