با وجود تلاش ابزاربیات برای ارسال سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری با بالاترین کیفیت، در عمل به دلایلی نظیر خطای انسانی، مشکلات ارسال و … امکان بروز مشکلاتی در سفارشات وجود دارد درچنین مواردی چارچوبی در نظر گرفته ایم تا مشتریان گرامی بدون تحمل کوچکترین ضرر و زیان و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز خود را از ابزاربیات دریافت کنند.

تمامی اجناس ابزار بیات تا 7 روز درصورت وجود مغایرت فنی در توضیحات محصول و جنس ارسال شده یا وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه قابل بازگشت یا تعویض هستند.

همینطور تمام کالاهای ابزار بیات دارای ضمانت مرجوعی و بازگشت حواله یا تعویض درصورت داشتن مشکل فنی،سالم نبودن،کار نکردن عملکردهای دستگاه و خرابی هنگام تحویل هستند و مشتری موظف است تا یک روز پس از دریافت محصول این مشکل را به فروشگاه اعلام نماید.

قبل از انجام هر اقدامی ابتدا با ابزار بیات تماس بگیرید. و از ارسال کالا بدون هماهنگی با ابزار بیات جدا خودداری کنید.
برای ارسال کالا،باید بسته بندی اصلی کالا به طور سالم به همراه همه اقلام همراه و لوازم جانبی ارسال شود.
به هیچ عنوان روی بسته بندی محصول چیزی ننویسید درصورت نوشتن روی بسته بندی اصلی محصول یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت وجود ندارد.(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

مشکلاتی از قبیل آسیب از طریق افتادن،استفاده نادرست،دستکاری و اقدام به سرویس،تماس با مایعات یا نوسانات برق،کاستی اقلام همراه و لوازم جانبی و ... که توسط استفاده کننده باعث ایجاد مشکل در دستگاه شده باشد قابلیت مرجوعی ندارند.