راهنمای خرید ابزار و یراق

بهترین موتور برق برای باغ و ویلای شما [بی صدا و سبک وزن]

موتور برق Kama برای باغ و ویلا

قطعی برق چه آسیبی به شما می‌رساند؟ آیا در نبود برق دچار خسارت می‌شوید؟ شاید تصور کنید دستگاه مولد برق فقط برای بیمارستان‌ها، بانک‌ها و یا سایر مراکز کاربرد دارد. در حالی که این دستگاه‌ها برای خانه‌ها نیز کاربرد زیادی دارند و نبود برق را به راحتی جبران می‌کنند. در خانه‌هایی که بیمار وجود دارد و یا از دستگاه‌‌هایی برای کسب و کارشان استفاده می‌کنند، استفاده از بهترین موتور برق توصیه می‌شود. همچنین اگر باغ یا ویلا در مناطق بدون برق دارید، استفاده از موتور برق برای ویلا و باغ می‌تواند بهترین راهکار باشد. به هر حال شما تنها چند روز از سال را در ویلا یا باغ می‌گذرانید و ممکن است گرفتن امتیاز برق چندان آسان و کم هزینه نباشد. اما برای اینکه در انتخاب بهترین موتور برق برای باغ یا ویلای خود دچار اشتباه نشوید، ما این محصولات کم صدا و سبک را در ابزار بیات به شما پیشنهاد می‌دهیم.

موتور برق بنزینی استنلی 1020 وات

اولین محصول مناسب برای استفاده در باغ و ویلا، موتور برق بنزینی استنلی ۱۰۲۰ وات نام دارد. این دستگاه دارای موتور 4 زمانه است و در زمان عملکرد سر و صدای کمی تولید می‌کند و باعث آزار و اذیت ساکنین و همسایه‌ها نمی‌شود؛ به همین دلیل از آن می‌توانید برای خانه استفاده کنید. از سوی دیگر این دستگاه تنها 12 کیلوگرم وزن دارد و به عنوان یکی از سبک‌ترین ژنراتورهای پیشنهادی ما برای خانه‌هاست.

اگر می‌خواهید به کمپ گردشگری بروید و به موتور برق نیاز دارید، این دستگاه سبک می‌تواند یک گزینه عالی باشد. ژنراتور استنلی 1020 وات با بنزین کار می‌کند که به راحتی می‌توانید از پمپ بنزین تهیه کنید و در ویلا یا در زمان کمپ گردشگری به همراه داشته باشید.

از دیگر ویژگی‌های این دستگاه باید به موتور با حجم 53.5 سی‌سی اشاره کنیم. حجم روغن در کارتر این دستگاه 400 میلی‌لیتر است که باید به طور مرتب آن را روغن کاری کنید. این دستگاه با گارانتی 12 ماهه عرضه می‌شود.

موتور برق برای ویلا

موتور برق بنزینی سایلنت هواسدان 4 کیلووات مدل H4500iE

یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های مولد الکتریکی، موتور برق بنزینی سایلنت هواسدان 4 کیلووات مدل H4500iE نام دارد. این ژنراتور 40 کیلوگرمی قادر است با توان ماکزیمم 4 کیلو وات و توان دائم 3.5 کیلو وات عمل کند. برای ساختمان‌هایی که به سکوت نیاز دارند و روشن بودن موتور برق باعث آزار و اذیت ساکنین و همسایه‌ها می‌شود، داشتن این نوع دستگاه توصیه می‌شود. این موتور برق هواسدان نه تنها برای ویلا، باغ و ساختمان‌های مسکونی، بلکه به دلیل کم صدا بودن برای بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی و دندانپزشکی نیز مناسب است.

از ویژگی‌های موتور برق سایلنت هواسدان باید به سیم پیچی 100 درصد مسی آن اشاره کنیم که باعث افزایش قدرت دستگاه می‌شود. در حالی که نمونه‌هایی با سیم پیچی آلومینیومی نیز در بازار موجود است که قدرت زیادی در تولید برق ندارند و خیلی زود خراب می‌شوند.

موتور برق سایلنت هیوندا 3/2 کیلو وات مدل hg 1230-lg

این دستگاه دارای 2 خروجی است و از سوی دیگر با داشتن سنسور سطح روغن می‌تواند قبل از تمام شدن روغن، شما را از آن مطلع کند. سنسور حرارتی ژنراتور و ثبت‌کننده ولتاژ از دیگر قابلیت‌های این ژنراتور هواسدان است. این مولد الکتریکی تنظیم کننده دور موتور نیز دارد و شما می‌توانید آن را به صورت هندلی – استارتی روشن کنید. بدنه دستگاه به طور کامل از آلومینیوم تهیه شده است تا وزن آن را کاهش دهد.

موتور برق بنزینی سایلنت هواسدان

موتور برق بنزینی ایزی پاور 3 کیلو وات مدل km4500

یک موتور برق برای ویلا و باغ موتور برق بنزینی ایزی پاور 3 کیلو وات مدل km4500 نام دارد. این دستگاه از برند Easypower است که به دلیل داشتن وزن سبک و تولید صدای کمتر می‌تواند برای ساختمان‌های مسکونی استفاده شود. ولتاژ خروجی این دستگاه DC و 12 ولت و ولتاژ خروجی آن AC و 220 ولت است.

این دستگاه برای تنظیم و کنترل ولتاژ خروجی دارای سیستم AVR است که ولتاژ خروجی آن ثابت و کیفیت برق آن رضایت‌بخش است. از دیگر ویژگی‌های این ژنراتور ایزی پاور باید به سیم‌پیچی آن اشاره کنیم که به طور کامل از آلیاژ مس تهیه شده است و قدرت بالایی در تولید برق دارد.

این دستگاه به صورت هندلی روشن می‌شود و قادر است 7 اسب بخار و 3 کیلو وات برق تولید کنید. حجم مخزن این مولد الکتریکی 15 لیتر است که برای ویلاها و باغ‌ها یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

موتور برق بنزینی سوپر تی جی 800 وات مدل TG950DC

یکی دیگر از بهترین موتور برق برای باغ و ویلا موتور برق بنزینی سوپر تی جی مدل TG950DC است. این دستگاه سبک تنها 16 کیلوگرم وزن دارد و به عنوان ژنراتور سبک و قابل حمل در بازار شناخته شده است. این مولد الکتریکی با توان 800 وات، شدت جریان برق 220 ولت تولید می‌کند. همچنین این دستگاه از نوع دو زمانه است و شما می‌توانید آن را به صورت هندلی یا دستی روشن کنید.

مخزن سوخت موتور برق سوپر تی جی، 4 لیتر ظرفیت بنزین دارد که برای کارهای سبک مناسب است. از سوی دیگر این دستگاه دارای سیستم خنک کننده است که مانع از داغ شدن آن می‌شود. این مولد الکتریکی تک فاز دارای یک عدد خروجی و موتور تک سیلندر است.

موتور برق بنزینی سوپر تی جی

موتور برق سایلنت هیوندا 3/2 کیلو وات مدل hg 1230-lg

یک مورد دیگر به عنوان بهترین موتور برق برای باغ و ویلا، موتور برق سایلنت هیوندا مدل hg 1230-lg است. این دستگاه جز کم صداترین مولدهای الکتریکی در بازار محسوب می‌شود که طرفداران زیادی هم دارد. وزن آن 32 کیلوگرم است که چندان سنگین نیست و جز محصولات نسبتا سبک بازار محسوب می‌شود. این موتور برق هیوندا با داشتن مخزن 10 لیتری، شما را قادر می‌سازد در زمان قطعی برق، به راحتی نبود آن را جبران کنید.

موتور برق سایلنت ۳/۲ کیلووات هیوندا با توان ماکسیم 3 کیلو وات و توان دائم 2.8 وات می‌تواند برق مورد نیاز برای ساختمان یا باغ شما را تأمین کند. آمپر خروجی این مولد الکتریکی 13.5 آمپر و ولتاژ خروجی آن 220 ولت است. این موتور با داشتن سنسور سطح روغن می‌تواند شما را از کاهش حجم روغن مطلع کند تا به موقع آن را پر کنید.

ظرفیت مخزن سوخت این دستگاه 7.5 لیتر است. این مولد الکتریکی هیوندا دارای سیم پیچ مسی است که قدرت آن را برای تولید برق افزایش می‌دهد. بدنه دستگاه نیز از آلومینیوم تهیه شده است که وزن آن را متعادل نگه می‌دارد.

موتور برق سایلنت هیوندا

موتوربرق 7/5 کیلووات جیانگ دانگ مدل JD10000

یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های تولید برق برای باغ و ویلا موتوربرق 7/5 کیلووات جیانگ دانگ مدل JD10000 نام دارد. در این دستگاه از یک موتور با آلیاژ آلومینیوم سخت و کربن استفاده شده است که مقاومت بسیار بالایی دارد. داشتن سیم‌پیچی مسی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است که قدرت آن را برای تولید برق بیشتر می‌کند. برند چینی جیانگ دانگ برای تولید محصول خانگی خود از باتری لیتیومی استفاده کرده است که عمر طولانی‌تری دارد و شما می‌توانید این دستگاه را با کمک یک کلید الکتریکی روشن کنید.

این موتور برق دارای توان نامی 7 کیلو وات، استارت 7.5 کیلو وات و 34 آمپر خروجی است. مخزن دستگاه ظرفیت 30 لیتر بنزین را دارد که به راحتی می‌توانید از آن در باغ یا ویلا استفاده کنید.

موتور برق بنزینی آسترا 3/5 کیلو وات مدل AST3700E

یکی دیگر از بهترین موتور برق برای باغ و ویلا موتور برق بنزینی آسترا مدل AST3700E نام دارد. این محصول نیز مثل دستگاه‌های قبلی با بنزین عمل می‌کند و برای ساختمان‌هایی که دستگاه‌های بیشتری برای مصرف برق دارند، توصیه می‌شود. از آنجا که این موتور برق تنها 28.5 کیلوگرم وزن دارد، جز دستگاه‌های نسبتا سبک بازار محسوب می‌شود و بسیاری آن را برای خانه یا ویلا استفاده می‌کند.

این موتور برق ولتاژ خروجی AC 220 ولت تولید می‌کند و از نوع تک فاز است. دستگاه موتور تک سیلندر چهار زمانه با موتور 1633 سی سی دارد. شما می‌توانید این دستگاه را به شکل دستی روشن کرده و از آن برای روشن کردن وسایل برقی ویلا یا باغ استفاده کنید.

موتور برق بنزینی آسترا

در آخر

موتور برق دستگاهی کاربردی برای زمانی است که به برق دسترسی ندارد و یا استفاده از برق شهری برایتان پر هزینه خواهد بود. ویلا یا باغی که به دلیل نداشتن برق، زندگی چند روزه را برایتان دشوار می‌کند، به بهترین موتور برق نیاز دارد. در این صورت می‌توانید به راحتی از یخچال، تلویزیون و یا وسایل سرمایشی استفاده و گوشی خود را شارژ کنید. در اینجا تعدادی از بهترین دستگاه‌های مولد برق برای ویلا و باغ معرفی شد که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد.

9 نظر در “بهترین موتور برق برای باغ و ویلای شما [بی صدا و سبک وزن]

 1. علیرضا بابایی گفت:

  سلام قیمت ها را مشخص میکردید

 2. سهراب گفت:

  قیمت روننوشتین

 3. مظفری گفت:

  سلام
  قیمت ۷.۵هیوندا
  ضمنا مدل ۸۰۰۰برابر ۶.۴کیلووات کوپ سایلنت گازوییل سه فاز می‌خوام

 4. محمد گفت:

  سلام لطفا ولتاژ تولید برق دستگاه‌ها رو مشخص کنید برای مصرف چندوسیله برقی کفایت می‌کند

 5. حمید گفت:

  ممنونم از اطااعات شما خیلی عالی بود

 6. حمید گفت:

  آموزنده بود

 7. نورالدین گفت:

  نحوه خرید مبلغ تعیینی نحوه ارسال لطفاً مشخص کنید

 8. احسان گفت:

  لطفاقیمت هیونداوقیمت جیانگ دانگ چینی رومشخص کنید

 9. سردار گفت:

  خواهشمندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *